Красен Кралев: Не взимам страна в битката за президент на БФС
Спорт | 22 януари, 07:17 | Bulgariautre
0
Не мога три години да го говоря и в един момент да сменя начина на говорене
Носителят на Купата на България по волейбол раздава календари на мача с "Миньор"
Спорт | 19 януари, 13:11 | Светлина Еленова
0
Ще липсва Николай Учиков, който подписа с гръцкия шампион ПАОК
Динко Динев и Стела Пеева станаха шампиони на държавното първенство до 14 год. на закрито
Спорт | 18 януари, 16:25 | bulgariautre.bg
0
Първенството се проведе на кортовете на Тенис клуб „Авеню“, гр.Бургас
Станаха ясни шампионите на двойки и полуфиналистите на сингъл на държавното първенство до 14 год. на закрито
Бургазлии надиграха на финала Монтана с 3:0
Известни са четвъртфиналистите на сингъл и финалистите на двойки на държавното първенство до 14 год.
Спорт | 16 януари, 10:58 | bulgariautre.bg
0
Първенството ще продължи до 18 януари
Бургас е №1 в мъжкия волейбол
Спорт | 15 януари, 14:05 | Светлина Еленова
0
В предишните две срещи много сполучливо се включиха 18-годишният разпределител Димо Димов и диагонала Жани Желязков
Мегадерби на 1/4 финалите за купата на България по волейбол, "Нефтохимик" среща ЦСКА
Спорт | 12 януари, 13:12 | Светлина Еленова
0
Финалният двубой, който ще определи носителя на купата на България е в неделя от 18:30 часа
Мегадерби: "Нефтохимик" среща ЦСКА
Спорт | 10 януари, 11:23 | Светлина Еленова
0
Нова Броудкастинг Груп придобива правата за излъчване на Sofia Open
Спорт | 09 януари, 11:03 | bulgariautre.bg
0
Престижният тенис турнир допълва богатото спортно съдържание на каналите от пакета DIEMA XTRA
Несебърски клуб с най-много медали във ветроходството през 2017
Спорт | 03 януари, 13:34 | Светлина Еленова
0
През 2017 те имат най-много спортисти, включени в националните отбори на федерацията
Двата полуфинала за Купата са финал преди финала
Министър Кралев връчи спортния „Икар“ за отбор на годината на националния отбор по волейбол жени до 23 години
Спорт | 19 декември, 14:57 | bulgariautre.bg
0
Министърът пък бе удостоен от генералния секретар на Българския олимпийски комитет с медала на БОК „Спортът за един мирен свят“